.
Nişancı Kız

Nişancı Kız Oyunu Hakkında

Gizli bir tarikat tarafından özel olarak Sniper üzerine eğitilen kızımız, pusuda beklemektedir. Sniper silahı ile devamlı pusuda olan nişancı kız, belirtilen düşman hedeflerini tespit ederek vurmalıdır. İlk bölümde masada kahvaltı yapan adamlardan sağda olanı indirin. Sonrasında polisler tarafından uçağa bindirilmek olan adamı nişanınıza alarak vurun. Diğer bölümlerde de hedeflerinizi kendiniz tespit etmeniz gerekiyor. Silahınızın yakın-uzaklık ayarı için Z ve X tuşlarını kullanmalısınız. Bol şanslar..

Oyun Nasıl Oynanır?
Nişancı Kız isimli oyunumuzu, mouse sol tuşu yardımı ile oynayabilirsiniz. Polislerden kurtarmak istediğiniz kişiyi vurmamak için Z ve X tuşları ile sniperınızın dürbününü kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Reklam
En Güzel Oyunlar
Türkiye'nin en eğlenceli oyun sitesine hoşgeldiniz. Sizler için gizemli denizlerden, korkunç mahzenlerden ve cadı kazanlarından en güzel oyunları bulup, getiriyoruz. Sitemizdeki bedava oyunlar, oyun yapımcılarına aittir. Sitemizde çocuklarınızın gelişimini olumsuz yönde etkileyecek oyunlar bulundurmamaya dikkat ediyoruz. 7'den 70'e herkese iyi eğlenceler dileriz.
Copyright © 2015 Maxima Oyun. Tüm hakları saklıdır.